Doprava

  • Osobní odběr: Osobní odběr v Brně nebo Znojmě je možný pouze po domluvě prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Osobní odběr je zdarma a je možný pouze při platbě v hotovosti, nebo předložení potvrzení o převodu na účet.
  • Doručení Českou poštou: Zboží bude odesláno standardním pojištěným balíkem České pošty do pěti pracovních dní ode dne přijetí úhrady objednávky na účet v případě zvolení platby předem. Tato služba je zpoplatněna částkou 69 Kč. Při výběru doručení na dobírku, je zpoplatněno částkou 99 Kč. Pokud objednávka dosáhne či přesáhne částku 1000 Kč, je tato služba zdarma (bez poštovného). Standardní doba doručení balíku ode dne odeslání bývá 1-2 dny.
  • Doručení na Slovensko: Zboží bude odesláno cenným balíkem prioritním, cena takové služby je dle ceníku České pošty (zaokrouhleno) 10€, počítáno kurzem 25kč = 1€, doba doručení takové zásilky je standardně 4-6 dní ode dne odeslání zásilky.Při dopravě na Slovensko si účtujeme uvedenou částku za dopravu vždy, doprava zdarma nad 1000 Kč platí pouze při přepravě po území ČR.