Obchodní podmínky

Systém objednání

Objednávka se uskutečňuje prostřednictvím elektronické objednávky v e-shopu na www.trickapin.cz Elektronické objednávky jsou závazné. Potvrzením objednávky se uzavírá kupní smlouva. Kupující je povinen vyplnit všechny údaje nezbytné k uskutečnení prodeje. V případě nejasného nebo nesprávného vyplnění údajů není smlouva platná. Prodávající si vyhrazuje právo kontaktovat kupujícího telefonicky nebo emailem v případě nutnosti upřesnění objednávky nebo kontaktních údajů.Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího v okamžiku jeho převzetí a zaplacení kupní ceny.

Objednávku je možno zrušit do doby jejího uhrazení, nejdéle však do dvanácti hodin od jejího potvrzení a to e-mailem na adresu info@trickapin.cz

Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy z důvodu nemožnosti obstarat zboží (ukončení výroby, dodávek dodavatelem) nebo z důvodu nečekané výrazné změny zboží dodavatelem.


Způsoby dopravy

 • Osobní odběr: Osobní odběr v Brně nebo Znojmě je možný pouze po domluvě prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Osobní odběr je zdarma a je možný pouze při platbě v hotovosti, nebo předložení potvrzení o převodu na účet.
 • Doručení Českou poštou: Zboží bude odesláno standardním pojištěným balíkem České pošty do pěti pracovních dní ode dne přijetí objednávky nebo úhrady objednávky na účet v případě zvolení platby předem. Tato služba je zpoplatněna částkou 69 Kč. Pokud objednávka (bez poštovného) dosáhne či přesáhne částku 1000 Kč, je tato služba zdarma. Standardní doba doručení balíku ode dne odeslání bývá 1-2 dny.
 • Doručení na Slovensko: Zboží na slovensko zasílame pouze při platbě předem na bankovní účet, prípadně podle individuální dohody, doba doručení zásilky je standardně 4-6 dní ode dne odeslání zásilky.Při dopravě na Slovensko si účtujeme uvedenou částku za dopravu vždy, doprava zdarma nad 1000 Kč platí pouze při přepravě po území ČR.

Způsoby platby

Způsob platby si vybíráte v elektronickém formuláři před potvrzením objednávky!

 

 • Převodem (předem) na účet: Celkovou částu Vaší objednávky uhradíte na bankovní účet Air Bank číslo 2300505085/2010. Variabilní symbol Vaší platby je shodný s číslem objednávky. Prodávající si za platbu převodem neúčtuje nic.
 • Dobírka: Celkovou částku Vaší objednávky zaplatíte doručovateli při předání zásilky. Prodávající si za platbu dobírkou účtuje 20 Kč.
 • Platba v hotovosti: Platba v hotovosti je možná pouze u osobního odběru zboží na naší adrese a není nijak zpoplatněna.

Reklamace

 • Záruční doba: Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím, tj. dnem uvedeným na nákupním dokladu. Zákonná záruční doba je obecně 24 měsíců. Kupní smlouva slouží jako záruční list.
  Reklamace zboží uplatněná po uplynutí výše uvedené záruční doby Prodávající nebude akceptovat.
  V rámci zákonné záruční lhůty se reklamace řídí Občanským zákoníkem č.40/1964 Sb. §619-627
 • Záruční podmínky: Kupující je povinen zkontrolovat zásilku přímo před doručovatelem. Pokud je zásilka neúplná nebo poškozená má kupující právo tuto zásilku nepřijmout. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu: info@levnysportshop.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem, nebo poštou prodávajícímu.

Záruka se nevztahuje na škody vzniklé přírodními živly nebo nesprávným používáním zboží(používání zboží v podmínkách neodpovídajících určení výrobcem, např. teplota vlhkost apod., nadměrným zatěžováním nebo hrubým mechanickým zacházením.)

 • Způsob reklamace: Reklamované zboží kupující řádně označené (kontaktní adresa, telefon, popis závady) a s přiloženou kupní smlouvou odešle na kontaktní adresu prodávajícího. nebo po předchozí domluvě doručí reklamované zboží přímo osobně. pro bližší info použijte kontaktí informace.

Heureka.cz

 • Přijmutím obchodních podmínek souhlasíte, že na Váš e-mail bude zaslán dotazník od Heureka.cz, ve kterém můžete hodnotit kvalitu zboží a služeb našeho obchodu.