O nás

Nejdůležitějším členem našeho týmu je Zdeňka - zakladatelka projektu. Zdeňka chová spoustu zvířátek, mezi něž patří i její německý ovčák Back, se kterým se věnuje sportovní kynologii. A tak se rozhodla, že si Backa pořídí na tričko, ale nabídka zboží na našem trhu neodpovídala jejím představám.

"Díky dlouhodobému hledání trička s kvalitní jednobarevnou výšívkou Německého ovčáka, jsem se rozhodla, že tričko si vytvořím podle mé představy.
Proto mě napadla myšlenka, že si otevřu internetový obchod pro Všechny kdo jsou blázni do psů jako já."

A tak vzikl projekt Trička PIN v němž pro vás připravujeme designová trička, tílka a mikiny kvalitní české tak i španělské výroby s designovými a dlouhotrvajícími výšivkami obrysů psů a jiných mazlíčků, podle vlastních originálních návrhů.

"Cílem je vytvořit módu nejen hezkou na pohled, ale také funkční. Jak každý chovatele psů ví, výchova a zábava s pejskem není vždy čistá a nenáročná práce. Proto nabízíme oděvy, které jsou příjemné na nošení, odolné vůči náročnějšímu užívání a hlavně schopné vydržet časté praní bez ztráty kvality nebo opotřebení motivu."

 

Prodávající : Zdeňka Bartušková, Bratrstva 2453/4, 66902 Znojmo. Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Znojmo

IČO:02378728

Nejsem plátce DPHSmluvní vztahy : Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.